Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  PL

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne - w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic oraz w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, otwarty w 2003 roku. Od 2005 roku firma posiada także kopalnie kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą oraz współpracujący zakład w Krępnej na Opolszczyźnie. W 2006 roku rozpoczęła się budowa kolejnej fabryki KREISEL - tym razem w Woskriesiensku pod Moskwą (wcześniej w 2003 roku powstała spółka KREISEL RUS z siedzibą w Moskwie).

Firma GENPOWER dostarczyła agregat prądotwórczy na zlecenie firmy KREISEL do jednego z zakładów Poznańskiej firmy. Agregat o mocy 200 kVA (160 kW) pracował podczas prób odbiorczych fabryki.

KREISEL jest poważnie zaangażowany zarówno w pomoc charytatywną, jak i we wspieranie polskiego sportu. Pomagaliśmy powodzianom, wspieramy domy dziecka, domy pomocy społecznej i wiele innych instytucji w całej Polsce. Sponsoring sportowy, to z kolei wspieranie narodowych reprezentacji piłkarskich (KREISEL jest Oficjalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej 2000-2010), sponsoring reprezentacji olimpijskiej (2004-2006), imprez żużlowych, bokserskich, Pucharu Świata w Skokach Narciarskich i wielu innych imprez i zawodów sportowych.