Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  PL

Klient:
PKN ORLEN. Największy w Europie Środkowej dostawca paliw. W posiadaniu PKN ORLEN znajduje się ponad 2700 stacji paliw w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie.

Potrzeba:
Dostawa agregatów prądotwórczych na nowopowstałe stacje paliw w rejonie nowej autostrady A2. Zapewnienie ciągłej pracy dwóch stacji paliw PKN ORLEN.

Rozwiązanie dostarczone przez GENPOWER:
Dwa agregaty prądotwórcze GI 143 pracujące jako zasilanie rezerwowe każdej ze stacji. Agregaty wyposażone w układy SZR, podgrzewania bloku silnika oraz obudowy atmosferyczne oraz regulację napięcia i częstotliwości pozwalają zachować ciągłość pracy stacji paliw w terenie w którym często występują awarie sieci zawodowej. Obudowy dzwiękochłonne pozwalają na niezauważalną pracę obniżając poziom hałasu do 70 dBA z 7 m.

Korzyści dla Klienta:
Dzięki zaprojektowanej i wykonanej przez GENPOWER obudowie dostarczone agregaty zapewniają pełne bezpieczeństwo energetyczne nie ograniczając przy tym komfortu pracy na stacjach PKN ORLEN.